Kariéra

Hledáme vysokoškolské studenty  – architekty i stavaře – na placenou praxi. Nástup je možný dle dohody. Nabízíme Vám spolupráci na zajímavých projektech různého charakteru. Vaším úkolem bude práce na všech fázích zpracování zakázek, komunikace s architekty a stavaři, tvorba 3D modelů apod. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio, pokud nás Vaše práce zaujme, pozveme Vás na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností. Požadujeme znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Sketchup. Znalost Revitu vítaná.

Mám zájem

  Architekt-stavař

  Hledáme trvalého člena pracovního týmu inženýra/inženýrku na pozici architekt- stavař. Nabízíme Vám spolupráci na významných stavebních projektech různého charakteru s možností vzdělávat se v oboru. Budete pracovat v kolektivu moderních a tvořivých architektů a stavařů, které zajímají stavby, kolem kterých se neprochází bez povšimnutí. Vaším úkolem bude práce na různých fázích zpracování zakázek, komplexní řešení svěřeného úkolu a tvorba stavební dokumentace.

  Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebně technického směru
  • zodpovědnost, samostatnost a ochota učit se novým věcem
  • znalost v 3D programech, Sketchup, Autodek REVIT
  • zkušenost s BIM

  Nabízíme:

  • platové podmínky odpovídající pozici a zkušeností uchazeče
  • 5 dnů dovolené nad zákonný rámec, kurzy angličtiny, multi sport kartu

  Pošlete nám elektronicky svůj životopis s případným portfoliem, pokud nás Vaše práce zaujme, pozveme Vás na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností.

  Mám zájem

   Proč k nám

   Věříme, že architektura není jen práce. Je to poslání měnit a vytvářet prostředí pro lidi kolem nás i pro příští generace. Stavíme budovy, které mění životní rytmus měst a přetrvají řadu generací. Pokud to vidíte stejně, a chcete se podílet na nevšedních projektech a na vzhledu našich měst, rádi vás přivítáme v našem týmu.

   Stavíme symboly doby Stavíme symboly doby
   PŘISPÍVÁME K ESTETICE NAŠEHO PROSTŘEDÍ PŘISPÍVÁME K ESTETICE NAŠEHO PROSTŘEDÍ
   ZÍSKÁVÁME UZNÁNÍ ODBORNÍKŮ ZÍSKÁVÁME UZNÁNÍ ODBORNÍKŮ